skautský oddíl střediska Kopřivnice, Mořkov

Debata o všem

Datum 26.05.2008
Vložil Gogy
Titulek Re: Re: Re: Gogy?

"My Gogy XXIV. císař Římský (no, po pravdě si momentálně nejsem moc jistý jestli se ve slově císař nepíše v tomto spojení velké "C" :D), král Český a rádce Sklípkanský" Ne, dělám si srandu. :D Teď zpátky k tomu, co vadí Lišce. Neboj, Já žádným komplexem netrpím (no, je možné že jo, ale zatím o tom nevím, ale až se to dozvím, tak Vám to určitě řeknu) a jestli narážíš na moje ego, tak si můžeš být jistá, že ho určitě nemám větší než Ty a pro slovo "Já" není u nás doma místo a jestli jo, tak až na druhém, ne-li na třetím místě. My jsme doma čtyři, ale to dozajista víš. (Taky vím, že Vy jste tři, ale tvůj brácha je již plně samostatný a Ty už skoro taky) Musíme se chtě, nechtě podřizovat jeden druhému, i když se nám to kolikrát, ale vůbec nelibí. A navíc, moje ego utrpělo monoho bodných a sečných ran, ale takové věci nebudeme dále na netu rozebírat, protože to dělá špatné image (nebo jak se tomu říká) našemu oddílu, že Liško. Ale, chyby dělá každý a ty gramatické, to jsou ty nejmenší, kterých se člověk může dopustit. A jenom tak kontrolní dotaz. Kde jsi viděla v mojem textu slovo já s velkým "J". Teda kromě toho sloganu: "Všichni jsou blázni, jenom Já jsem letadlo." A tam to velké "J", je jen z čistě estetických důvodů, a dokonce se mi zdá, že je i v originále, ale s tím si nejsem úplně jistý. A ještě jedna věc. Všiml jsem si, že velké "J" jsem začal psát až po tvém dotazu.... A jestli Ti tohle ještě pořád nestačí, tak se k nám domů stav třeba na kafé :D Jo, znělo by líp: "Když Liška neví, nikdo neví", ale to je jenom detail (a Ty mi něco mluv o mojem egu :p). A ještě malý datail. TOHO GOGMENA BYCH SI VYPROSIL !!

"Vidíš-li, že se někdo mýlí, nehněvej se naň. Pomni, že není možné mýlit se schválně."
(Seneca Lucius Annaeus)

Člověk, který nikdy nedělá chyby, je člověk, který nikdy nedělá nic.
(Roosevelt Theodore)

S pozdravem a stiskem levé ruky, Váš Gogy

 

Vyhledávání

 

ŘÍKAJÍ O SKAUTINGU...

 

 Na stránky určené pro vedení se dostanete po správném zadání hesla. :)

 

Heslo:

 

 

 

TOPlist

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode