Klubovna

Podařilo se nám získat prostor pro naši činnost na dobu neurčitou.

Schůzky od čtvrtka 6. 10. 2011 se budou konat ve farním domě - "Vile" (budova naproti kostelu vedle fary).

Čas schůzek zůstává stejný.

Děkujeme otci p. Káňovi za poskytnutí prostor.

Od svého založení jsme bohužel vystřídali bezpočet kluboven, stále se totiž nedařilo najít vhodné prostory  s vyhlídkou pobývání na delší dobu. Přes školní rok 2008/2009 se nám poštěstilo pobývat v pěkné klubovně v prostorách školy. Z důvodu rekonstrukce budovy jsme však o ni přišli.

V květnu roku 2009 jsme požádali vedení firmy APS o poskytnutí vhodné místnosti. Díky skvělému přístupu jsme se rok mohli těšit ze skvělé klubovny, bohužel kvůli rozšíření výroby jsme ji museli opustit.

Na začátku konci školního roku 2010/2011 jsme navázali spolupráci s Mateřským cenrem Vláček, které sídlí v prostorách bývalého vlakového nádraží v Mořkově a díky kterému jsme nachvíli opět získali klubovnu.

Děkujeme!

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode