skautský oddíl střediska Kopřivnice, Mořkov

Debata o všem

Datum 24.11.2009
Vložil Š.
Titulek třídenka

Ahoj:)
Liško, úplně krásné fotky ze třídenní výpravy!!! Tuším, že jsou krásnější než byla realita:) a to už je co říct, protože realita byla vážně super:)

Datum 01.12.2009
Vložil Liška
Titulek Re: třídenka

Och, děkuji Ti, můj věrný oři Šeříku :)! Pochvala potěšila, a moc...

Datum 03.12.2009
Vložil Gogy
Titulek Re: Re: třídenka

No, nechci být tohle, ale realita až zas tak pěkná nebyl. :-p Jak jsem se štráchal na Pustevny pod lanovkou, měl na zádech krosnu a kytaru, mokro v botách, viděl jsem před sebe tak maximálně pět metrů, mrzlo až praštělo a já jsem nevěděl jestli tam už budu, nebo umrznu někde v půli cesty, tak mi to teda moc idilicky nepřipadalo. :-p Ale fotky jsou pěkné, to je pravda. :D

Datum 03.12.2009
Vložil Š.
Titulek Re: Re: Re: třídenka

Gogšo...ty si stěžuj... Nikdo tě nenutil jít pod lanovkou a oproti nám jsi to měl úplně idylickééé!!! Já mám z té tmy, mlhy vlků a medvědů celoživotní trauma!!!Přestože v rámci utužování rodinných vztahů bych tuto zkušenost mohla zařadit ke kladným, ale...nikdy víc...:)

Datum 24.09.2009
Vložil piškot
Titulek proč

Gogy proč se ta schůzka zrušila klidně to mohl vést Szotek!

Datum 25.09.2009
Vložil Čoki
Titulek Re: proč

Piškote radši neuvažuj :-)

Datum 18.10.2009
Vložil Szotek
Titulek Re: Re: proč

Tahle otazka by me taky zajimala.

Datum 19.10.2009
Vložil Gogy
Titulek Proto... :-)

Jak schůzku mohl vést někdo, kdo nebyl ještě v tomto roce ani na jedné... A navíc si nejsem úplně jistý, že by schůzka proběhla dle mých představ. Ale třeba se mýlím a Radek by mě překvapil... :-)

Datum 21.10.2009
Vložil Szotek_cz
Titulek Re: Proto... :-)

Na schůzky nechodim. A ty víš proč.

Datum 22.10.2009
Vložil Gogy
Titulek Re: Proto... :-)

Ano, vím. Tudíž i ta debata, proč jsem Ti nepřenechal schůzku byla absolutně bezpředmětná a zbytečná... :)

 

Vyhledávání

 

ŘÍKAJÍ O SKAUTINGU...

 

 Na stránky určené pro vedení se dostanete po správném zadání hesla. :)

 

Heslo:

 

 

 

TOPlist

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode