skautský oddíl střediska Kopřivnice, Mořkov

Debata o všem

Datum 08.01.2009
Vložil Jana
Titulek PLSky přečtěte si to..

Ahojky lidičky,
chtěla jsem se omluvit za to co jsem sem napsala.. Vím, že to bylo špatné a, že jsem Vás (někoho) asi urazila a je mi to líto. Nevím proč jsem to sem napsala, ale už se stalo... [bohužel] Doufám, že mi časem odpustíte.. Díky*

Datum 09.01.2009
Vložil Gogy
Titulek Re: PLSky přečtěte si to..

VÝBORNĚ!!!!
Je lehké udělat jakoukoli chybu, ale je velmi těžké si tuto chybu přiznat a omluvit se za ni. Já teda omluvu přijímám a myslím si, že by tuto omluvu měli přijmout všichni, kteří byli zmíněni a nebo očerněni v diskuzi.
Jak se říká v jednom pravdivém přísloví:
"Největší chyba, jakou člověk může udělat, je myslet si, že žádnou chybu neudělal."
Nevím jak u Vás ostatních, ale u mě tento člověk, který si dokázal přiznat chybu a posléze se za ni i omluvit u mě získal hned jiný lesk, jinou hodnotu. Tak se prosím Vas nad tím zamyslete a bylo by zavhodno tuto omluvu přijmout. Jak se říká v jiném, nádherném přísloví:
"Chybovat je lidské, ale odpouštět je Božské."

Datum 03.01.2009
Vložil Š.
Titulek :)

Ahoj.
Jsem skoro zcela nezávislý sledovatel a čtenář vašich stránek. Ke skautu mám celkem blízko, protože jej od svých jedenácti často navštěvuji a plně se mu věnuji:) Snažím se plnit slib, jak nejvíc to jde, a proto vím, že to někdy není moc jednoduché. Taky si uvědomuju, že nikdo není dokonalý, ani já, ani vy... Když tak čtu vaši diskuzi, napadá mě spousta otázek. Přemýšlím nad cílem skautingu, nad tím, co mi vlastně dává do života, co mě za ty roky naučil. Přemýšlím jestli mě mí bývali rádci učili o pomlouvání a hloupých legráckách a nebo zda mi spíše předávali kouzlo úcty k druhému a sobě samému... Vzpomínám na spoustu dobrých rádců, kteří mě učili...učili mě svým vlastním příkladem lásce a úctě. Příklad je nejlepším učitelem. Věřím a vím:), že vaši rádcové a vůdci vám jdou velmi krásným příkladem a mrzí mě, že to zatím nedokážete docenit a mrháte jejich trpělivosti. Proto jim chci do nového roku z celého srdce popřát spoustu trpělivosti nikdy neustávající nadšení a hodně dobrých nápadu, jak ze sebe i z členů udělat co nejlepší skauty a lidi:) A vám děcka přeju zdravý rozum, zdravé tělo, ať je s vámi víc veselo:)

Datum 05.01.2009
Vložil Old Boy
Titulek Re: :)

Mluvíš mi ze srdce, milý Š. Tvým příspěvkem se budeme zabývat na oddílové radě.
Pro ostatní: už jednou jsem upozorňoval, že Internet je veřejný prostor. Nesmyslné a ošklivé příspěvky dělají ostudu nejen autorovi, ale celému oddílu. Pokud nemáte co říct k činnosti oddílu nebo ke skautingu, raději mlčte. Nebo si založte vlastní kroužek a neshazujte skauta v očích celé veřejnosti !

Datum 03.01.2009
Vložil Luskř
Titulek Vaše diskuze

jste chuligáni

Datum 03.01.2009
Vložil Liška
Titulek svět celebrit...

Gogy, musíme se smířit s tím, že jsme doslova "CELÉbrity", tudíž o nás kolují mýty, pomluvy a smyšlené historky. Ostatní "POLObrity" asi závidí a aby se nenudily, vyvýšlí si je. Ovšem jednu docela bolestnou výhradu mám. KDO NAPSAL TY OTŘESNÉ CHYBY VE FRANCOUZSKÉ GRAMATICE A VYDÁVÁ SE ZA MĚ, ten nepřežije po střetu se mnou.

Nabádám Vás k taktnosti a upřímnosti na této diskuzi, jinak se budou dít nemilé věci.Nemyslete si, že když se podepíšete jako anonym nebo pod přezdívkou jiné osoby, nejde zjistit kdo opravdu jste ;-).

Hezký den, Liška.

Datum 31.12.2008
Vložil Liška
Titulek plus je dois dire vérité !

Gogy, J'aime te ! ça y est sans blague vérité ! il n'est pas ce rigolade ! Přelož si to ! PS: Jenom tobě !!!

Datum 31.12.2008
Vložil Gogy
Titulek Re: plus je dois dire vérité !

Má drahá Liško,
děkuji Ti za takové nádherné vyznání (přelož si to taky, možná se i zasměješ). Napsal bych Ti to v němčině, stéjně jako "Ty" mi to píšeš v té nádherné francouštině, ale nemám takovou slovní zásobu a napsal bych jenom: 1) Ich libe dich 2) Ich bin Ondra (tak jsem na tom asi z tou němčinou). Skus si to přeložit přes slovník na Seznamu a určitě se i zasměješ. Jak to pak budeš překládat sama, tak Ti to začne dávat i trochu smysl... :D Je mi celkem jasné žes to nepsala, ale i tak jsme se dobře zasmáli.
Teďka bych chtěl poděkovat tomu nadšenci, který to psal a pracně překládal (že se tomu bláznovi chtělo), za dobrou snahu (až na ty malé a velké písmena...). No zhrňme to, snaha byla a ta se taky cení.

Teď bych Všem chtěl popřát vše nejlepší do nového roku, mnoho takových krásných vyznání, jako dostávám já a Líška. Také hodně štěstí a zdraví. Hodně Božího požehnání, lásky. A prostě vše nej.

S pozdravem a stiskem levé ruky, Váš Gogy.

Datum 03.01.2009
Vložil Liška
Titulek Re: plus je dois dire vérité !

Nenechám se vyvést z míry... jsem sice ve francouzštině začátečník, ale "Miluji tě!" bych napsala "Je t´aime!". Gramaticky je to správně takhle;-).

Datum 22.12.2008
Vložil Joe Limonádový
Titulek Přání

Všem skautům a skautkám, vlčatům a světluškám, spřízněným duším a všem lidem dobré vůle, krásné Vánoce a hodně zdaru a požehnání v příštím roce.

 

Vyhledávání

 

ŘÍKAJÍ O SKAUTINGU...

 

 Na stránky určené pro vedení se dostanete po správném zadání hesla. :)

 

Heslo:

 

 

 

TOPlist

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode