skautský oddíl střediska Kopřivnice, Mořkov

Debata o všem

Datum 27.05.2009
Vložil Liška
Titulek Škola v Africe

Já nechci být moc skeptická, ale ruku na srdce... Teď jste nadšení, ale jak dojde k lámání chleba tak se začne ustupovat... Takže by to nakonec zbylo jen na určitých lidech. No nevím, možná to je fakt přehnané, ale poslední dobou mívám ten pocit...

Datum 05.05.2009
Vložil Vanillka
Titulek web

Ahoj, máte moc hezke stránky :)

Datum 04.05.2009
Vložil Gogy
Titulek Postavme školu v Africe

Mám takový dotaz. Chtěli by jste se aktivně zapojit do celostátní akce "Postavme školu v Africe"??

Datum 13.05.2009
Vložil Liška
Titulek Re: Postavme školu v Africe

Musím tě zklamat Gogy, ale na to nemáme tak velkou obec, abychom vybrali přijatelnou částku peněz. Tohle je akce spíše pro města, pochybuju, že bychom tady v Mořkově s tím pochodili... Já jenom, že jsem o tom už přemýšlela, ale fakt by to asi nešlo...

Datum 13.05.2009
Vložil Old Boy
Titulek Re: Re: Postavme školu v Africe

I moře se skládá z kapek...

Datum 13.05.2009
Vložil Gogy
Titulek Re: Re: Re: Postavme školu v Africe

I kdyby se moc nevybralo, tak to přece nevadí. Vyzkoušet by se to mohlo, ne? V Závišicích taky dělají každoročně sbírku na kuře a bez problému jim to tam funguje. Co takhle vyzkoušet Školu v Africe....

Datum 17.05.2009
Vložil Vanillka
Titulek Re: Re: Re: Re: Postavme školu v Africe

však žádný minimální limit není ;) a případně mužete třeba zajít i do okolních obcí.. jestli je máte blízko.. tam se taky něco sežene.. :)

Datum 19.05.2009
Vložil Kyska
Titulek Re: Postavme školu v Africe

Já myslím že je to dobrý nápad....Každá koruna dobrá... A zas tak hrozně malá obec nejsme, aby se něco nevybralo ne??

Datum 20.05.2009
Vložil Gogy
Titulek Re: Postavme školu v Africe

Tak teda jo lidi. Dám sem na web anketu a podle toho jak dopadne se rozhodnem, ju???

Datum 24.05.2009
Vložil Piškot
Titulek Re: Postavme školu v Africe

jasně proč ne?

 

Vyhledávání

 

ŘÍKAJÍ O SKAUTINGU...

 

 Na stránky určené pro vedení se dostanete po správném zadání hesla. :)

 

Heslo:

 

 

 

TOPlist

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode