skautský oddíl střediska Kopřivnice, Mořkov

Debata o všem

Datum 25.05.2008
Vložil Liška
Titulek Re: Re: Gogy?

No, milý Gogmene, mě zase na gymplu učili, že zájména se píší s velkým pouze tehdy, chceš-li vyjádřit společenskou či náboženskou úctu. Případy za všechny: Tvůj, Ty, Vaše (ctihodnosti), atakdál... O tvarech jako "My" či "Já" nepadla řeč. Snad chceš upozornit na své společenské postavení, nebo chováš úctu ke své osobě? :D Věř, že těmito nesmyslnými tvary upozorňuješ buď na svou přílišnou egocentričnost, nebo trpíš komplexem panovníků "My, Jindřich IV"...:D... Ne, jasně že si dělám srandu;-), ale fakt to vizuálně působí otřesně, když "Já" napíšeš velkým. A jestli mi nevěříš? tak věř, neboť jedno staré známé přísloví říká:

"Když Liška neví, neví nikdo!" :D
P.

Datum 26.05.2008
Vložil Gogy
Titulek Re: Re: Re: Gogy?

"My Gogy XXIV. císař Římský (no, po pravdě si momentálně nejsem moc jistý jestli se ve slově císař nepíše v tomto spojení velké "C" :D), král Český a rádce Sklípkanský" Ne, dělám si srandu. :D Teď zpátky k tomu, co vadí Lišce. Neboj, Já žádným komplexem netrpím (no, je možné že jo, ale zatím o tom nevím, ale až se to dozvím, tak Vám to určitě řeknu) a jestli narážíš na moje ego, tak si můžeš být jistá, že ho určitě nemám větší než Ty a pro slovo "Já" není u nás doma místo a jestli jo, tak až na druhém, ne-li na třetím místě. My jsme doma čtyři, ale to dozajista víš. (Taky vím, že Vy jste tři, ale tvůj brácha je již plně samostatný a Ty už skoro taky) Musíme se chtě, nechtě podřizovat jeden druhému, i když se nám to kolikrát, ale vůbec nelibí. A navíc, moje ego utrpělo monoho bodných a sečných ran, ale takové věci nebudeme dále na netu rozebírat, protože to dělá špatné image (nebo jak se tomu říká) našemu oddílu, že Liško. Ale, chyby dělá každý a ty gramatické, to jsou ty nejmenší, kterých se člověk může dopustit. A jenom tak kontrolní dotaz. Kde jsi viděla v mojem textu slovo já s velkým "J". Teda kromě toho sloganu: "Všichni jsou blázni, jenom Já jsem letadlo." A tam to velké "J", je jen z čistě estetických důvodů, a dokonce se mi zdá, že je i v originále, ale s tím si nejsem úplně jistý. A ještě jedna věc. Všiml jsem si, že velké "J" jsem začal psát až po tvém dotazu.... A jestli Ti tohle ještě pořád nestačí, tak se k nám domů stav třeba na kafé :D Jo, znělo by líp: "Když Liška neví, nikdo neví", ale to je jenom detail (a Ty mi něco mluv o mojem egu :p). A ještě malý datail. TOHO GOGMENA BYCH SI VYPROSIL !!

"Vidíš-li, že se někdo mýlí, nehněvej se naň. Pomni, že není možné mýlit se schválně."
(Seneca Lucius Annaeus)

Člověk, který nikdy nedělá chyby, je člověk, který nikdy nedělá nic.
(Roosevelt Theodore)

S pozdravem a stiskem levé ruky, Váš Gogy

Datum 28.05.2008
Vložil Liška
Titulek Re: Re: Re: Re: Gogy?

Nechápu, proč zde rozebíráš své sociální rodinné vztahy :D, to si prosím nechej pro sebe. Ale zpět k osudnému "Já" :). Nevím, proč se najednou za svůj zvyk stydíš a nevymlouvej se na to, že jsi před mým zásahem takto "Já" nepsal... :) Chtěla jsem zde uvést odkazy na Tvé zásadní články, ve kterých byl tento tvar použit, ale co nevidím! Chyby z článků nějak záhadně vymizely téměř přes noc :))). Jsem ráda, že jsi svou chybu vzal na vědomí a dokázals přijmout poučení od nepoučitelné osoby :D ;-).(mmj. ke sloganu výše nic proti nemám, je to přece slogan:)
Přece jen by místo sáhodlouhého článku a seznamu přísloví stačilo napsat "Aha!", ale někdo prý rád píše :)).
Pamatuj, že:
"Jen cizíma očima lze vidět své nedostatky."
"Když si nepřiznáš svou chybu, uděláš další."
(Čínská přísloví)

Takže toto téma se uzavírá a má za následek snad dvě až moc poučené osoby:).

A... mějte se krásně, pište básně a poslouchejte JAZZ.
With Love, Liška ;-*



Datum 20.05.2008
Vložil Gogy
Titulek Omluva

Moc se omlouvám, ale příspěvky na diskuzi nebyly smazány úmyslně. Server měl chybu a smazaly se některé příspěvky i z dřívější doby.

Datum 20.05.2008
Vložil Lištička
Titulek Re: Omluva

prostě Error, co :) Mě taky nejdou vhodit fotky do fotogalerie...eště pořád :-/

Datum 19.05.2008
Vložil Gogy
Titulek Poděkování

Moc děkuji všem, kteří se zasloužili o to, že náš oddíl pomalu, ale jistě ukotvuje v překrásných klubovnách!!!

Datum 20.05.2008
Vložil Old Boy
Titulek Re: Poděkování

Gogy, připomeň prosím Alimu, že měl ještě napsat žádost na Obecní úřad o prominutí nájmu. Jinak bych se přimlouval za to, aby jste příspěvky do diskuze neodstraňovali (pokud nejsou vulgární, samozřejmě), bylo to zajímavé ... :-)

Datum 14.05.2008
Vložil Old Boy
Titulek klubovna

Jásejte a radujte se, drůbeži, klubovna bude...
Bližší informace u Aliho nebo Gogyho.

Datum 06.05.2008
Vložil Old Boy
Titulek Citát

... a poslední závěr moudrosti je ten:
jen pak jsi hoden svobody a žití,
když rveš se o ně den, co den ...

(Goethe)

Datum 04.05.2008
Vložil Szotek, němy
Titulek citát

Příroda je stále otevřená kniha a jen v ní opravdu stojí za to číst.

 

Vyhledávání

 

ŘÍKAJÍ O SKAUTINGU...

 

 Na stránky určené pro vedení se dostanete po správném zadání hesla. :)

 

Heslo:

 

 

 

TOPlist

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode