7. oddíl ATLANTIDA

01.04.2008 10:28

Náš oddíl byl založen v září roku 2007 Alešem Nytrou (Alim) a Michaelou Kopřivovou (Vílou).

Dlouho jsme neměli název. Nápad sice byl, ale opravdu značnou dobu jsme váhali, zda není osudné dát oddílu název Atlantida. Jenže slovo dalo slovo, a na pověry nevěříme :)). Začátky byly obzvláště těžké - dětí moc a nevhodná klubovna. Za několik měsíců jsme díky podivným událostem byli nuceni klubovnu opustit a dnes se scházíme v Orlovně. Jsme za tuto pomoc Orla rádi, ale stále hledáme klubovnu, která by byla opravdu naše :).

Jsme ještě stále na začátku vývoje a doufám, že máme ještě douhou cestu před sebou. Pevně věřím spolu s ostatními Atlanťany, že naše Atlantida neskončí jako její mýtická předchůdkyně:))

Atlantida, bájná země,

a my Atlanťané, její plémě,

v pravdě, čestně chceme žít,

za svou zem se budem bít!

Vytvořte si web zdarma!Webnode